Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SPOR VECHIME
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SPOR VECHIME

Buna Ziua !
Unde anume este stipulata obligativitatea angajatorului de a acorda un spor de vechime, fie el si nediferentiat, inclus in salariu ? ( chestiune stipulata in ROI )
Stiu ca este undeva , dar nu stiu unde ??
MULTUMESC !
Multumesc pt. clarificari !