Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa post - cantaragiu / merceolog
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa post - cantaragiu / merceolog

Va rog frumos , daca mar putea ajuta cineva cu doua fise de post
1 fisa ptr. postul de merceolog si 1 fisa ptr postul de cantaragiu

multumesc mult !
Vedeti daca va ajute aceste link-uri

[ link extern ]