Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cautiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cautiune

avem un proces cu curtea de conturi .acum am ajuns la curtea de apel pentru a doua oara dar mi sa comunicat ca trebuie sa platesc 400lei cautiune .ce este asta si unde trebuie platita ca in adresa primita nu scie nimic?
Care este obiectul cauzei ?
este vorba de o suma de 4500lei reprezentind suventie pe produs acordata unui producator dar normele si dosarul a fost aprobat de o comisie eu am pus CFP si am facut plata .Ma judec din 2008 cu curtea iar la recur la curtea de apel in prima faza am pierdut si am cerut din nou judecarea .