Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pret test paternitate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pret test paternitate

as vrea sa stiu si eu cat costa un text de paternitate (adn) la istitutul de medicina legala mina minovici
georgeflorin97, utilizator
Cred ca va referiti la test de paternitate.
Informati va la o clinica de profil.
Oricum fiind un test destul de complicat costa de la 7oo RON in sus
da stiu ca e destul de complicat dar de ce sa platesc pensia alimentara unui copil care nu e al meu
textul de paternitate este 2700 lei
Pe site-ul www.legmed.ro poti gasi tarifele prestatiilor medico-legale.
am sunat la mina minovici si am aflat