Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... test paternitate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

test paternitate

stie cineva cat costa un test de paternitate???????????????????
Testul ADN costa in jur de 5000 lei, insa poti afla exact costul acestuia intraband la Institutul Mina Minovici.
costul unui test ADN este de 2700 RON .