Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... documentul prin posta la angajator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

documentul prin posta la angajator

CEI de la AJOM mia dat o adeverinta sa mio completeze fostul angajator,iam trimiso prin posta cu confirmare de primire.EU lam reclamat la ITM mia incalcat contractul.PE data de 26-08-2011 iam trimis prin posta adeverinta in cit trebuie sa mio completeze conform codului muncii.DACA nu mio trimite in 10 zile ce fac sa nu pierd somajul.AM 27 ani am vechime 7 ani pe cartea de munca cit beneficiez de somaj si cite luni.UNDE lucrez am un contract de 3 luni care imi exspira si am dreptul la somaj.
lazar27 a scris:

CEI de la AJOM mia dat o adeverinta sa mio completeze fostul angajator,iam trimiso prin posta cu confirmare de primire.EU lam reclamat la ITM mia incalcat contractul.PE data de 26-08-2011 iam trimis prin posta adeverinta in cit trebuie sa mio completeze conform codului muncii.DACA nu mio trimite in 10 zile ce fac sa nu pierd somajul.AM 27 ani am vechime 7 ani pe cartea de munca cit beneficiez de somaj si cite luni.UNDE lucrez am un contract de 3 luni care imi exspira si am dreptul la somaj.

:offtopic: Interventie moderator
Ne spuneti si noua de catre ori trebuie sa va atentionam pentru deschiderea a mai multor topicuri cu acelasi subiect?
V-am rugat de cateva ori sa postati toate intrebarile legate de problema dvs pe un singur topic , dar se pare ca nu vreti sa intelegeti.