Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract

buna ziua!
am o nelamurire in ceea ce priveste contractul de munca.......:">
daca firma X tine evidenta salariatilor cu programul REVISAL se mai semneaza si contractul tipizat? daca nu,cum putem verifica daca suntem angajati sau nu?:(
Dvs nu ati semnat c.i.m.? .. atunci acesta nu are cum sa-si produca efecte daca nu a fost semnat de dvs ...