Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale expirare mandat administrator si expirare sediu social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

expirare mandat administrator si expirare sediu social

Va rog cine poate sa ma ajute si pe mine si sa imi spuna ce acte trebuie sa fac, mentionez ca mi-a expirat mandatul de administrator si sediu social al firmei. Ce acte trebuie sa fac pentru aceste modificari la ONRC. La sediu exista un contract de inchiriere inregistrat la administratia financiara.
acte aditionale!
reinnoierea mandatului de administrator si prelungirea contractului de...inchiriere,,,comodat sau ce aveti pentru sediu
mai trebuie sa merg si la adm. financiara?
tot nu am inteles ce trebuie sa fac? explicati-mi in mod concret
hoatarare aga, act constitutiv actualizat , acord vecinii, extras CF nu mai vechi de 30 de zile, contactati un jurist si il angajati part time sau un avocat.