Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cum va afecteaza noua forma de taxa de poluare?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cum va afecteaza noua forma de taxa de poluare?

Rog opinii pro si contra!
Simplu, cum ma afecteaza ca traiesc in Romania, mai nou a disparut si principiul neretroactivitatii legii in celelalte cazuri decat penal .

Eu as propune guvernulul sa impoziteze mortii incepand de la 1900 poate le mai iese ceva de cheltuit .:worthy::duh: