Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... dreptul in discutie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

dreptul in discutie

buna ziua.pot fi PFA si salariat al unei firme in acelasi timp/
O persoana poate cumula calitatea de persoana fizica autorizata cu cea de salariat al unei terte persoane care functioneaza atat in acelasi domeniu, cat si intr-un alt domeniu de activitate economica decat cel pentru care PFA este autorizata.