Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ajutor somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ajutor somaj

daca baiatul meu a luat bacalaureatul in sesiunea din toamna mai beneficiaza de ajutor de somaj? este deja in evidenta fortelor de munca.avand carnet de somer
Daca nu se inscrie la falcultate va putea beneficia de ajutor de somaj