Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului

Buna ziua,
Ma intereseaza fisa postului pentru referent de specialitate statistician.

Multumesc
Nu exista o fisa cadru, cu ce trebuie sa faca el, ci sunt doar premise...pentru a avea o fisa-postului cat se poate de reala, trebuie sa faceti referire la structura practica in care se afla angajatul, la colaborarea cu alte departamente, alte structuri din cadrul institutiei/firmei etc..., functie de obiectivele celei din urma!
:)
Exista in schimb modele care pot ajuta la intocmirea unei fise a postului ''pliata'' pe necesitatile firmei dvs., ca de exemplu aceasta de aici:

[ link extern ]