Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CODUL COR 2010
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CODUL COR 2010

Cf.Lg.330/2009 trebuie sa fiu incadrata ca referent. Am primit si actul aditional in care este trecuta functia de referent dar codul COR este cel de la referent statistician.
Sa las lucrurile asa si sa semnez sau sa fac obiectiuni ?
in codul COR exista ambele functii
343309 Referent
343401 Referent statistician
Pe langa actul aditional , ar trebui sa primiti si o fisa a postului, in care sa aveti detalii ample cu privire la activitati si responsabilitati.
In aditional m-au trecut referent dar au pus codul de la referent statiscian, adica 343401. ESTE CORECT ASA CEVA? LA ASTA MA REFEREAM. Sa fac obiectiuni pt. a fi schimbat codul ?

Multumesc !
da, semnalati departamentului de resurse umane ca s-a strecurat o mica greseala