Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale coduri CAEN
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

coduri CAEN

Buna ziua! Sunt incepator si nu gasesc (sau nu sunt 100% sigur) unele incadrari ale anumitor activitati in codurile CAEN. Mai exact:
- nu stiu unde sa incadrez activitati divertisment copii (gen sali de joaca cu tobogane gonflabile,etc)
-site de anunturi matrimoniale (nu este comert propriu-zis dar totusi se incaseaza un comision)
-intermediere obtinere credite
Va multumesc!
Pana va clarificati cu ce ati mai dori sa incadrati in codurile CAEN, va recomand sa cautati si pe [ link extern ] /
intermediere obtinere credite = CAEN 6619 - ACTIVITATI AUXILIARE INTERMEDIERILOR FINANCIARE