Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale avize benzinarie mobila
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

avize benzinarie mobila

Buna ziua,
Imi poate spune cineva de ce autorizatii am nevoie pentru o benzinarie mobila?
Multumesc.
Certificatului de Urbanism şi Autorizatie de construire pe care trebuie sa le aveti inainte de inceperea lucrarilor de amplasare.
Autorizatie de mediu
Unele informatii peteti vedea si la adresa [ link extern ]
Buna ziua,
stie cineva ce autorizatii sunt necesare pentru a pune in functiune o statie mobila de carburant de 10 mc, 900 W, 230 ca.
Am citit NP 004, dar acolo mentioneaza la cap1, art 1.2 pc b : statii transportabile, tip container cu capacitate de 30 mc, fiecare.
Intrebarea mea este: se aplica si pentru statia mea de 10 mc aceleasi conditii?
Va multumesc anticipat.
buna siara am o întrebare am cumpărat o statie peco ce tip de avize trebuie pentru deschidere mulțumesc
Mutaazalau, utilizator
Autorizaţii de funcţionare
[ link extern ] /