Forum Discuţii juridice Traduceri Traducere text de lege
Discuție deschisă în Traduceri

Traducere text de lege

Buna ziua,
Rog sa ma ajute cineva cu traducerea acestui text....
P.S. pe vremea mea se facea mai multa franceza si rusa...:((
Va multumesc.
Summary of facts - You will be asked to summarise the facts of a case submitted to the European Court of Human Rights, and to outline the complaints arising under the European Convention on Human Rights. The question will further require you to explain how you would analyse the admissibility and merits issues arising in the case, with reference to the case-law of the Court.
sebastian-barbulescu, utilizator
Pentru ca nu sunt specializata in limba engleza va pot indica urmatorul dictionar online care traduce si fraze scurte. Poate va este de ajutor pana intervine un cunoscator al limbii engleze.
[ link extern ] /
Succes!
L.C.
Multmesc, din suflet Laura :)
:vishenka: