Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxe scolarizare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxe scolarizare

Buna seara. Am terminat facultatea de Chimie la buget si momentan sunt la facultatea de Farmacie unde platesc taxa. Intrebarea mea este daca exista posibilitatea constitutionala returnarii cheltuielilor scolarizarii mele din prima facultate astfel incat sa pot urma cursurile actualei facultati la buget? Multumesc.
Nu exista aceasta posibilitate legala.