avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 263 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Detalii ordin de plata pentru CNPAS
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Detalii ordin de plata pentru CNPAS

Buna ziua,

Nu inteleg exact cum pot sa platesc contributia la CNPAS prin ordin de plata (sau si mai bine, ordin de plata online daca se poate) in contul de trezorerie dat, astfel incat sa fiu sigur ca apare in evidenta lor totul ok?

As aprecia orice informatie in legatura cu asta.
Cel mai recent răspuns: Catalina Apetrachioaei , Consilier juridic 22:31, 12 Octombrie 2011
prin programul opfv descarcat de pe site-ul mfinante.ro ! orice eroare la completare este atentionata de program

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxe salarii elascurtu elascurtu Buna:) As vrea sa stiu si eu in ce conturi IBAN ale trezoreriei se platesc taxele aferente salariilor (CCI, somaj pers, somaj unit, cass pers, cass unitate, ... (vezi toată discuția)
Conturi plati buget ianuarie 2014 mariusf09 mariusf09 Buna seara, s-au modificat conturile pentru platile contributiilor salariale aferente lunii ianuarie 2014? vad ca a aparut o noua versiune a programului de ... (vezi toată discuția)
Modificare cont unic bugetul de stat ??? gina.lucia gina.lucia Buna ziua, Aveti idee de modificarea contului unic la bugetul de stat?...am gasit acest articol pe internet in care zice ca s-a modificat contul unic.... ... (vezi toată discuția)