Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Detalii ordin de plata pentru CNPAS
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Detalii ordin de plata pentru CNPAS

Buna ziua,

Nu inteleg exact cum pot sa platesc contributia la CNPAS prin ordin de plata (sau si mai bine, ordin de plata online daca se poate) in contul de trezorerie dat, astfel incat sa fiu sigur ca apare in evidenta lor totul ok?

As aprecia orice informatie in legatura cu asta.
prin programul opfv descarcat de pe site-ul mfinante.ro ! orice eroare la completare este atentionata de program