Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... alcoolemie 0.80 si 0.67
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

alcoolemie 0.80 si 0.67

Ce anume trebuie sa fac ca acel comisar la care am dosarul sa l trimita mai departe,deoarece am dosarul la dansu de vro 8 luni si mi cere intr-una recalcularea,iar eu nu am bani..Ce e de facut ca sa poata el trimite dosarul la parchet in afara de platirea recalculari??
Daca el solicita recalcularea nu stiu ce s-ar mai putea face. Incercati sa faceti o cerere la comandantul politiei unde se afla dosarul.