Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ajutor incalzire locuinta
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ajutor incalzire locuinta

Buna ziua,
as vrea sa stiu daca mama mea, persoana singura, lucuind la bloc, cu o pensie de 790 lei, poate beneficia de ajutor de incalzire, daca detine un teren arabil in extravilan in suprafata de 0,71 ha. Nu detine masina, bani in banca,alte proprietati,etc.
Va multumesc pentru raspuns.
Da, este eligibila pentru a beneficia de ajutorul de incalzire.