Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... codul de procedura civila
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

codul de procedura civila

cand intra in vogoare noul cod de procedura civila?
Cand o vrea legiuitorul.
Se zvoneste ca prin mai-iunie 2012, dar inca nimic nu e sigur.
Ramochest a scris:

cand intra in vogoare noul cod de procedura civila?

Nimeni nu poate sti excat cand va intra in vigoare acest Cod .. totul este la nivel de zvonuri ...