Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vizualizare stadiu dosar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vizualizare stadiu dosar

Doresc sa ma ajutati in vizualizarea unui dosar cu nr 3819/2000 Curtea de apel Bucuresti, sectia 3 civila , asa scrie pe citatie. Am cautat pe site si nu gasesc . Va rog mult de tot .
Este bun numarul de dosar ? .. este un dosar din 2000 ... :-/
Ce obiect are litigiul respectiv?