avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 383 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Revisal nou
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Revisal nou

Help! [Editat] Nu pot sa export din revisalul nou informatia xml pentru a o putea incarca in sistemul online ITM. Imi da urmatoarea eroare: Access to the path 'C:Program Files (x86)ReviSalS.C.Den Firma CUI October 18 2011 22_48_47 ExportRegistru.xml.pcs' is denied . De ce oare? :(
Ultima modificare: Marți, 18 Octombrie 2011
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Cel mai recent răspuns: avram florina , utilizator 20:34, 19 Octombrie 2011
va lipseste un fisier din program
:(( ce ciudat ... acum l.am descarcat de pe siteul national.
Idee nu am ce ar putea lipsi! of :(
Multumesc frumos pentru raspuns!
cu placere
Mesajul de mai sus imi lasa impresia ca din fisierul respectiv va lipseste denumirea societatii si CUI-ul acesteia. Verificati si acest lucru. Dar e posibil sa ma insel, totusi.
La mesajul postat, am modificat eu initialele cu "denumire firma, CUI" .. oricum nu am de unde sa modific ce salvez acolo, pentru ca nu ma lasa: La Registru, Generare Registru, Export... oricum e foarte ciudat, am mai incercat azi dintr-un alt loc al o alta firma si nu am avut nici o problema. Chiar nu stiu ce poate fi.. l.am dezinstalat si reinstalat dar nimic... oricum nu ma las.. trebuie sa gasesc!
Va multumesc pentru amabilitate, sincer!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salvare registru ana_abo ana_abo Va rog,, am preluat datele in revisal dar cand dau generare registru imi da mesaj de eroare [u],,Access to the path 'C:\Program Files\TeamNet\S.C. ...... ... (vezi toată discuția)
Eroare revisal ContSters138151 ContSters138151 Buna seara, La salvarea revisal-ului, dupa ce dau \"salvare\" si imi setez locatia de salvare imi apare eroarea[b] Access to the path 'C:\Program ... (vezi toată discuția)
Export registru revisal fanietta fanietta Buna seara, Am o problema cu Revisal... pentru o firma nou infiintata am descarcat programul am inregistrat angajatorul, salariatul CIM dar cand dau generare ... (vezi toată discuția)