Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Revisal nou
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Revisal nou

Help! [Editat] Nu pot sa export din revisalul nou informatia xml pentru a o putea incarca in sistemul online ITM. Imi da urmatoarea eroare: Access to the path 'C:Program Files (x86)ReviSalS.C.Den Firma CUI October 18 2011 22_48_47 ExportRegistru.xml.pcs' is denied . De ce oare? :(
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
va lipseste un fisier din program
:(( ce ciudat ... acum l.am descarcat de pe siteul national.
Idee nu am ce ar putea lipsi! of :(
Multumesc frumos pentru raspuns!
cu placere
Mesajul de mai sus imi lasa impresia ca din fisierul respectiv va lipseste denumirea societatii si CUI-ul acesteia. Verificati si acest lucru. Dar e posibil sa ma insel, totusi.
La mesajul postat, am modificat eu initialele cu "denumire firma, CUI" .. oricum nu am de unde sa modific ce salvez acolo, pentru ca nu ma lasa: La Registru, Generare Registru, Export... oricum e foarte ciudat, am mai incercat azi dintr-un alt loc al o alta firma si nu am avut nici o problema. Chiar nu stiu ce poate fi.. l.am dezinstalat si reinstalat dar nimic... oricum nu ma las.. trebuie sa gasesc!
Va multumesc pentru amabilitate, sincer!