Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Intermediere cu aur
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Intermediere cu aur

Va rog sa imi lamuriti ce cod CAEN am nevoe in tranzactii de intermediere cu aurul 4612 sau 4618? Mentionez ca in statut nu am codul 4612 .
Sfatul meu este sa le aveti pe ambele in obiectul de activitate si sa le autorizati. Este adevarat ca pentru largirea obiectului de activitate, chiar pentru un singur obiect, va trebui pe langa hotararea asociatilor sa faceti act constitutiv actualizat si autorizarea activitatii, aceasta cheltuiala fiind in jur de 600 ron.
Va multujesc foarte mult