Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... cerere de transfer
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

cerere de transfer

Buna ziua,
Sunt grefier la una din instantele din Bucuresti si as dori sa ma transfer la una din instantele din alt judet, acolo unde locuiesc, insa nu stiu unde trebuie sa depun cererea de transfer. Trebuie sa merg direct la CSM?
Va multumesc anticipat pt ajutor!
buna, am inteles ca esti grefier. te rog mult imi poti spune cum este aceasta profesie, daca e asa grea cum spun toti. as vrea sa dau la sng si apoi daca voi lua, la fel ca tine ar trebui sa ma transfer daca va fi cazul . multumesc.