Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... modificari ale codului muncii si fisele post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

modificari ale codului muncii si fisele post

ce trebuie mai exact , sau cum trebuie procedat cu fisele post ale angajatilor ref. la modificarile din ultimele 6 luni. Este vb de completari la ele? de refacerea lor?
Trebuie sa le completati - cu toate ca legea nu are caracter retroactiv - cu obiectivele de performanta si criteriile de evaluare .