Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... formular 010
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

formular 010

Buna ziua!

Va rog, ajutati-ma cu formularul 010 care trebuie depus pana la 30 octombrie.

Multumesc,
Kiss Lilla
Ce anume va trebuie? Formularul?

[ link extern ]
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Se depune acest formular pe care scrie "proiect"? O sa-l trimit prin posta, de aceea insist sa fie varianta corecta.

Multumesc
Nu, am modificat si v-am atasat formularul de pe site-ul ANAF.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Vineri 25.11.2011 a fost publicat in Monitorul Oficial Ordinul 2706 privind modificarea OMFP nr. 262/2007 pentru aprobarea formularelor de inregistrare fiscala a contribuabililor, cu modificarile si completarile ulterioare.

Noile formulare le puteti vizualiza aici impreuna cu Ordinul mentionat mai sus.

www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc, am gasit formularul azi dimineata si l-am predat.