Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... evaluarea competentelor profesionale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

evaluarea competentelor profesionale

intr-o firma de constructii cine face evaluarea muncitorilor si la ce perioada?
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc, dar ma incurs la calcul. ce reprezinta d, sau mai exact cum se calculeaza?