avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 435 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cod caen 4791comert cu amanuntul prin intermediul ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cod caen 4791comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

buna seara......vrea sa va intreb pt. codul caen 4791comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet....daca eu vand produse spre exemplu:tigai,razatoare,storcatoare de fructe,aparate de masaj,vibromasaj,elicoptere cu telecomanda,lenjerii.....mai trebuie sa am si alte coduri caen?........specific ca eu am doar acest cod caen 4791......pot sa vad produsele mentionate mai sus cu acest cod?

va multumesc
marian
Ultima modificare: Marți, 1 Noiembrie 2011
marian1101, utilizator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 09:46, 2 Noiembrie 2011
Toata acea gama de produse sa o vindeti prin magazine online (prin internet) sau prin case de comenzi, nu prin magazine, chioscuri, tarabe clasice.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Diploma/atestat pfa mvstancu mvstancu Bună ziua, Doresc înființarea unui PFA pentru a vinde legal bijuterii handmade confecționate de mine (brățări împletite, brățări din mărgele, ... (vezi toată discuția)
Coduri caen depozit turcalexandra turcalexandra Buna ziua, Detin un depozit inchiriat unde receptinez marfa (articole copii) achizitionata din tara si UE si o expediez prin curierat (la bucata) catre ... (vezi toată discuția)
Comercializare bauturi alcoolice DianaSterea DianaSterea Buna ziua! Doresc sa vand bauturi alcoolice, fructe si legume online, printr-un website. Am coduri caen: 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul ... (vezi toată discuția)