Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... cod caen 4791comert cu amanuntul prin intermediul ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

cod caen 4791comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet

buna seara......vrea sa va intreb pt. codul caen 4791comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet....daca eu vand produse spre exemplu:tigai,razatoare,storcatoare de fructe,aparate de masaj,vibromasaj,elicoptere cu telecomanda,lenjerii.....mai trebuie sa am si alte coduri caen?........specific ca eu am doar acest cod caen 4791......pot sa vad produsele mentionate mai sus cu acest cod?

va multumesc
marian
marian1101, utilizator
Toata acea gama de produse sa o vindeti prin magazine online (prin internet) sau prin case de comenzi, nu prin magazine, chioscuri, tarabe clasice.