Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general export intracomunitar
Discuție deschisă în Contabilitate în general

export intracomunitar

Buna seara
as vrea cateva lamuriri in legatura cu exportul intracomunitar si anume, care sunt pasii de urmat pt a face export de bunuri in Germania, ce-mi trebuie de la finante sa fiu in legalitate, ce declaratii trebuie sa depun s.a.
Multumesc de ajutor anticipat
Marrietta
Nr, 1 inscrierea in ROI - reg. op. intracomunitari.
Cate ceva tb sa mai sti si tu :( :blush2: