Forum Discuţii juridice Executare silită unde se poate reclama un executor bancar???
Discuție deschisă în Executare silită

unde se poate reclama un executor bancar???

va rog din suflet sa ma ajutati cu niste informatii:CARE SUNT TOATE INSTITUTIILE STATULUI UNDE SE POATE RECLAMA UN EXECUTOR BANCAR?
Detin niste probe (hartii semnate si stampilate)ca a facut falsuri si grosolanii uriase,trecand peste tot ce inseamna cod de procedura civila,va rog sa ma credeti pur si simplu a jucat in picioare codul de procedura civila,a mai si semnat pe hartii si a si stampilat
Puteti face plangere penala pentru a pentru ca sunt buz in serviciu sau puteti face o sesizare catre banca angajatoare, dar aceasta din urma nu va va ajuta foarte mult.
Contestatie la executare. Instanta este singura competenta sa cerceteze actele unui dosar de executare.
multumesc,am facut deja la parchet,mai pot face alt undeva?
.....chiar nu stie cineva?????rog un ajutor pe tema asta!
Fiind vorba de o banca incercati si la BNR la comisia de supraveghere bancara, executorii judiciari au un corp de control ce le supravegheaza activitatea dar cei bancari si cei IFN nu prea am gasit sa aiba un for superior.