Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sentinta judecatoreasca
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sentinta judecatoreasca

buna,
imi poate spune cineva in cat timp un tribunal poate emite o sentinta judecatoreasca. Timpul maxim prevazut de lege?

multumesc
Nu exista decit un termen de recomandare in acest caz de 3o de zile de la pronuntare insa deseori nu este respectat