Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

in cat timp se restituie bani dupa judecare a taxei auto?
daca aveti hotarare judecatoreasca definitiva puteti cere banii si in maxim 45 de zile aveti banii

ps. asta cu conditia ca boooooooooc sa fie de acord
:))))
Trebuie sa aveti o hot def si irevocabila ,investita cu formula exec si apoi sa faceti cerere la AFP si( DGFP si AFM-ptr cheltuieli )