avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 141 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa auto

in cat timp se restituie bani dupa judecare a taxei auto?
Cel mai recent răspuns: Cabinet avocat Larisa Dudciuc , Avocat 08:48, 4 Noiembrie 2011
daca aveti hotarare judecatoreasca definitiva puteti cere banii si in maxim 45 de zile aveti banii

ps. asta cu conditia ca boooooooooc sa fie de acord
:))))
Trebuie sa aveti o hot def si irevocabila ,investita cu formula exec si apoi sa faceti cerere la AFP si( DGFP si AFM-ptr cheltuieli )

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa auto jacquelline jacquelline In luna decembrie, inainte de a plati taxa auto, am actionat in judecata DGFP si Directia de Imatriculari auto pentru a-mi putea inmatricula autoturismul ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa poluare - cum intru in posesia banilor dupa ce am castigat in instanta? the mark the mark dupa ce am castigat in instanta cu pot intra in posesia banilor si in ce conditii.va multumesc (vezi toată discuția)
Despre taxa auto paulica_67 paulica_67 am citit la dvs pe forum ca se poate returna taxa auto platita. pe 15.11.2011 am platit taxa auto pentru o masina , apoi am facut o cerere pentru returnarea ... (vezi toată discuția)