Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... impozit pe salarii obtinute in Italia
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

impozit pe salarii obtinute in Italia

cetatean roman cu domiciliul in Romania lucreaza in Italia cu contract de munca, cand vine in Romania cu banii obtinuti in Italia mai trebuie sa plateasca impozit ?
Dvs. platiti impozit pe veniturile salariale in Italia, avand contract de munca inregistrat in Italia .In Romania nu platiti impozit pt aceste venituri salariale.