Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general incasari in valuta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

incasari in valuta

Sunt un srl cu obiect de activitate organizari evenimente business in strainatate pentru clienti din Romania. As dori sa stiu daca facturile emise catre acesti clienti pot fi incasate si in valuta, in ideea in care eu fac plati in valuta furnizorilor din strainatate. Multumesc.
Sint cam adormita:">,asa ca nu mai scriu nimic ,ca fac numai prostii.
Stiu la ce te referi.

merci frumos !
=D>
Multumesc mult Ghola. Si eu stiam tot asa, dar ma zapacesc altii de cap. #-o

Inca o data multumesc pentru raspunsul prompt.
Cu multa placere Barbuta. Si eu sunt de vina ca nu-mi mai aminteam nr si data ordonantei. trebuia sa caut.