Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale COD CAEN GRADINITA
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

COD CAEN GRADINITA

Spuneti-mi si mie va rog, ce cod CAEN crede-ti ca s-ar potrivi pentru o firma care va avea ca activitate principala o gradinita. Eu unul as merge pe 8510 - Invatamant prescolar si pe 8891 - Activitati de ingrijire zilnica pentru copii :-/

Va multumesc anticipat!
Se poate infiinta gradinita pe SRL ???
Citeste Ordonanta de urgenta nr. 75 /2005.