Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Protectia datelor cu caracter personal si REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Protectia datelor cu caracter personal si REVISAL

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti daca am obligatia de a ma inregistra ca operator de date cu caracter personal in stuatia in care tin Revisal pentru proprii angajati. In situatia in care raspunsul este afirmativ, care este scopul pe care trebuie sa il completez in notificarea adresata ANSPDCP? Dar data estimata pentru incheierea acestei operatiuni?
Multumesc.
Nu este nevoie.
elena claudia ianasi a scris:

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti daca am obligatia de a ma inregistra ca operator de date cu caracter personal in stuatia in care tin Revisal pentru proprii angajati. In situatia in care raspunsul este afirmativ, care este scopul pe care trebuie sa il completez in notificarea adresata ANSPDCP? Dar data estimata pentru incheierea acestei operatiuni?
Multumesc.

Raspunsul va fi negativ .. prin urmare, nu trebuie sa va inregistrati la ANSPDCP ... vedeti si comunicatul acestei institutii cu privire la acest lucru
[ link extern ]