Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general eroare D112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

eroare D112

Buna seara!
Poate v-ati confruntat si voi cu aceasta problema nu reusesc sa intru , sa ma autentific pe ANAF la partea "sign in". Mentionez ca incerc de pe e-guvernare.ro
Rog indrumare

Mersi
eu folosesc chrom-u' cu oberthur si nu sunt probleme.

dezinstalati tot si reinstalati (dupa manual). mergeti in totalitate pe ce vi se propune ca "implicit".