Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... c medical, e bine repartizarea??
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

c medical, e bine repartizarea??

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca am inregistrat corect aceste concedii medicale
-primul concediu medical 20.10-31.10.2011
20.10-24.10 suportat de societate
25.10-31.10 cci
- al doilea concediu medical 01.11-04.11.2011, este in continuare si are acelasi diagnostic ca primul
01.11-04.11 suporta de cci
Va rog sa-mi spuneti daca am inregistrat corect si daca nu, unde am gresit.
Multumesc anticipat.:)
daca nu este vorba de un concediu medical acordat pentru accident de munca sau de un concediu medical pentru sarcina si lauzie, da este corect inregistrat! :)
e cod 01
multumesc.