Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112

Buna seara! Va rog sa ma ajutati cu cateva lamuriri legate de declaratia 112. Sunt la inceput de drum si toate informatiile astea despre certificat, imputernici ...m-au zapacit. Am depus azi pt.prima oara 112 la ghiseu, chiar daca nu am certificat digital calificat. Intrebarea mea este daca mai este nevoie sa o depun si online. Va multumesc anticipat
unde se mai poate depune la ghiseu?

... daca ati depus-o, nu mai trebuie si online.