avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 652 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112

Buna seara! Va rog sa ma ajutati cu cateva lamuriri legate de declaratia 112. Sunt la inceput de drum si toate informatiile astea despre certificat, imputernici ...m-au zapacit. Am depus azi pt.prima oara 112 la ghiseu, chiar daca nu am certificat digital calificat. Intrebarea mea este daca mai este nevoie sa o depun si online. Va multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: ContSters228228 , utilizator 22:37, 25 Noiembrie 2011
unde se mai poate depune la ghiseu?

... daca ati depus-o, nu mai trebuie si online.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia 100 liliana-gina liliana-gina -sa inteleg ca din aceasta luna se depune online aceasta declaratie fara sa ai nevoie de semnatura electronica?#-o (vezi toată discuția)
Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. obtinere. etape. - atentie! din 1 iulie 2011 declaratia 112 se depune doar online! Valentin_buzau Valentin_buzau [b]Certificatul digital calificat pentru semnatura electronica. Obtinere. Etape. - Atentie! Din 1 iulie 2011 Declaratia 112 se depune doar ONLINE! ... (vezi toată discuția)
Certificat digital depunere declaratii zolysoftsolutions zolysoftsolutions Buna tuturor. Stie cineva cat costa toata procedura si intocmai un certificat digital pentru depunerea declaratiei on-line (e vorba de firma si de ... (vezi toată discuția)