Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... rejudecare cauza
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

rejudecare cauza

La rejudecarea unei cauze (decizie casata in recurs), in calitate de parat, pot propune probe noi in aparare? Mai sunt citat?
Vet fi citat ,insa instanta de rejudecare este obligata sa respecte recomandarile instantei de casare.Daca in considerente este mentionata necesitatea administrarii unor probe atunci veti administra ,daca nu sunt prevazute nu veti putea administra.Cititi decizia de casare.