Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... versiune noua Revisal luna noiembrie?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

versiune noua Revisal luna noiembrie?

Daca in noiembrie au aparut modificari la Revisal( conform H 1105/2011) , cum se completeaza modificarile in revisalul din august. Mai precis , am o societate unde sunt sporuri de 5% pentru sambata si duminica, acestea nu au fost intorduse pentru ca nu sunt permenenete. Se face o actualizare la Revisal? Cum? Nu stiu ce trebuie sa fac. Va rog nu treceti peste intrebarea mea. Si nu stiu daca sunt inteleasa.
Urmare a modificarilor aduse prin HG nr.1105/2011, Inspecţia Muncii va publica o nouă versiune a specificaţiilor tehnice de completare a registrului precum şi a aplicaţiei Revisal.
Pana la data actuala nu s-a publicat o noua versiune a programului sau un patch de actualizare a variantei existente.
multumesc frumos pentru promptitudine