Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale ce trebuie sa fac in cazul acesta ?
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

ce trebuie sa fac in cazul acesta ?

am avut o masina marca dacia pe care a vanduto socrumio prin ani 90,masina aveam numar vechi nu era imatriculata cu numar nou avea 5 dj 0000,masina era pe numele meu inregistrata la taxe si impozite iar eu nam mai umblat dupa masina din cauza ca am fost plecat din tara iar acum am o gramada de amenzi loate de cei la care sa perindat masina si impozitul la ea ce as putea sa fac sa scap de aceasta masina? nu dispun de niciun act al ei nu am nimic de la ea ce trebuie sa fac? astept pareri!
trebuie radiata dar fara acte de proprietate nu aveti cum.
in alta ordine de idei, vestea proasta este ca va trebui sa platiti amenzile ptr masina figura pe numele dvs
CONSULTING TRADUCERI JURIDICE 0735643109, Traducator autorizat