Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incetare 1 decembrie in revisal 508
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incetare 1 decembrie in revisal 508

din data de 1 dec a incetat contractul si in noul revisal , la lista contracte nu apare data de 1 dec. ce se poate face?
nu apare la nimeni data. decat "ACTIV-NU".
nu trebuie sa mai faceti nimic.
Ar trebui sa apara la lista de contracte ... INCETAT si data de sfarsit = 01.12.2011 ...