avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 663 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incetare 1 decembrie in revisal 508
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incetare 1 decembrie in revisal 508

din data de 1 dec a incetat contractul si in noul revisal , la lista contracte nu apare data de 1 dec. ce se poate face?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:31, 12 Decembrie 2011
nu apare la nimeni data. decat "ACTIV-NU".
nu trebuie sa mai faceti nimic.
Ar trebui sa apara la lista de contracte ... INCETAT si data de sfarsit = 01.12.2011 ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Decizie incetare 01 dec crisadi crisadi buna ziua am un angajat caruia ii expira CIM-ul pe data de 01.12.2011. Imi puteti spune va rog cu ce data pot face decizia de incetare si cand ar trebui ... (vezi toată discuția)
Prelungire contract pe perioadã determinatã MIRELAIONICA MIRELAIONICA Bună ziua, am şi eu o nelămurire cum se completează corect în revisal hg 500 perioada determinată a unui contract: Caz 1 CIM dată început 01.10 - ... (vezi toată discuția)
Incetare cim revisal anymaryh anymaryh Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns : vreau sa fac incetarea cim (perioada nedeterminata prin demisie) in revisal ...contracte...incetare....aleg ... (vezi toată discuția)