avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii sugestie la noua prezentare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

sugestie la noua prezentare

Va sugerez si eu o idee:
Sa modificati softul site-ului in asa fel incat la cele doua randuri ale clasificarilor, la postarea mouse-lui pe fiecare imagine a colegilor consultanti sa se poata intra in pagina de profil a fiecaruia.
Nu trebuie decat un link catre profile.
Daca este de efect si de folos...ramane sa apreciati.
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 22:28, 23 Octombrie 2008
Cred ca este o idee buna.
a fost optimizata pagina de start a forumului si pentru firefox?
www.avocatnet.ro/content/for... .
ce versiune de firefox folositi?
din cate stiu eu, problema exista doar in google chrome si urmeaza sa fie rezolvata saptamana viitoare.
marian.isvoranu a scris:

Va sugerez si eu o idee:
Sa modificati softul site-ului in asa fel incat la cele doua randuri ale clasificarilor, la postarea mouse-lui pe fiecare imagine a colegilor consultanti sa se poata intra in pagina de profil a fiecaruia.
Nu trebuie decat un link catre profile.
Daca este de efect si de folos...ramane sa apreciati.


am rezolvat sugestia dvs. ;)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme depunere declaratie 100 office1zoran office1zoran Buna seara, Imi puteti spune va rog cum se pot depune declaratia 100 fara certificat sau semnatura electronica? La Anaf mi-au spus ca trebuiesc aduse pe ... (vezi toată discuția)
Statistici detaliate pentru consultanti Alin Popescu Alin Popescu Incepand de astazi, consultantii inregistrati in sistemul Avocatnet.ro au acces la o pagina cu statistici detaliate ale profilului lor: - numarul de afisari ... (vezi toată discuția)
Topic citit/necitit ADRIANA PRICOPE ADRIANA PRICOPE nu stiu de ce , dar de catva timp topicurile citite de mine raman in continuare galbene, nu se mai albesc ca inainte. am gasit un topic asemanator al d-lui ... (vezi toată discuția)