Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii sugestie la noua prezentare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

sugestie la noua prezentare

Va sugerez si eu o idee:
Sa modificati softul site-ului in asa fel incat la cele doua randuri ale clasificarilor, la postarea mouse-lui pe fiecare imagine a colegilor consultanti sa se poata intra in pagina de profil a fiecaruia.
Nu trebuie decat un link catre profile.
Daca este de efect si de folos...ramane sa apreciati.
Cred ca este o idee buna.
a fost optimizata pagina de start a forumului si pentru firefox?
www.avocatnet.ro/content/for... .
ce versiune de firefox folositi?
din cate stiu eu, problema exista doar in google chrome si urmeaza sa fie rezolvata saptamana viitoare.
marian.isvoranu a scris:

Va sugerez si eu o idee:
Sa modificati softul site-ului in asa fel incat la cele doua randuri ale clasificarilor, la postarea mouse-lui pe fiecare imagine a colegilor consultanti sa se poata intra in pagina de profil a fiecaruia.
Nu trebuie decat un link catre profile.
Daca este de efect si de folos...ramane sa apreciati.

am rezolvat sugestia dvs. ;)