Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Statistici detaliate pentru consultanti
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Statistici detaliate pentru consultanti

Incepand de astazi, consultantii inregistrati in sistemul Avocatnet.ro au acces la o pagina cu statistici detaliate ale profilului lor:
- numarul de afisari ale profilului (zilnic, saptamanal, lunar)
- numarul de recomandari (zilnic, saptamanal, lunar)
- care sunt paginile (din Avocatnet.ro, Google sau alte siteuri) din care au venit ultimii 20 de vizitatori ai profilului respectiv.

Pentru accesarea paginilor cu statistici detaliate, se poate accesa link-ul "Statistici detaliate >>" din listing-ul de consultanti sau din profiul consultantului respectiv (in partea inferioara a profilului).

Iata aici un exemplu de statisici (am luat primul consultant din top: elis):
www.avocatnet.ro/content/con...

Asteptam opiniile voastre despre aceasta pagina noua si sugestiile de imbunatatire ale sistemului.

O seara frumoasa. :bow:
O initiativa destul de buna .... Felicitari =D>