Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general tichete cadou
Discuție deschisă în Contabilitate în general

tichete cadou

care este regimul tichetelor cadou?va multumesc.
normal ca anafu,dar sa fie un raspuns mai recent-cel putin 2011...ca in ce viteza se schimba toate ,deja discutia noastra de azi ,miine poate sa nu mai fie valabila....X-(
anaf-u', foaaarte recent, 2 dec. 2011... cred ca n-au schimbat nimic d-atunci:rolleyes:

[ link extern ]

ContSters233047, utilizator
multumesc,o parte am lamurit...dar cum ramine cu deductibilitatea-au o limita?
deductibile 2% la calculul impozitului pe profit din total fond de salarii.
vreau articol...