Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112

Buna dimineata si Craciun Fericit!
intrebarea mea este scurta si multumesc anticipat.
De la 10 oct am anjajat 7 oameni, mentionez ca pana la acea data nu am avut angajati pe firma iar in 2010 CA a fost peste 100.000 euro, cum depun declaratia 112 lunar sau trimestrial?
Multumesc
Buna ziua,

Trebuie sa depuneti declaratia lunar, adica pana la data de 27 decembrie, inclusiv.

Craciun luminat si fericit!