avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 701 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2008!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2008!

Va rog sa-mi trimiteti si mie sintezele pentru examenul de admitere in barou....pe adresa eliza_pasat@yahoo.com.
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: gabriela_lil , utilizator 18:06, 18 Octombrie 2008
Am primit sintezele.Multumesc.Spor la invatat tuturor!:D
buna. ai putea, te rog, sa-mi trimiti si mie sintezele in cauza pe mihaela_munteanu85@yahoo.com?merci.
tocmai ti le-am trimis eu..multa bafta
Salutare. Isi face cineva mila de mine si imi trimite si mie sintezele pentru admiterea in barou pe adresa mariusrotaru1984@yahoo.com? Va multumesc anticipat. Spor la invatat si bafta la examen.
buna, si eu doresc sintezele pentru admiterea in barou. Multumesc anticipat.Adresa botezatugelu@yahoo.com

Alte discuții în legătură

Sinteze admitere barou GRIGORETA GRIGORETA Buna , Va rog foarte mult sa imi trimiteti si mie sintezele de admitere in barou pe adresa : grigoreneluta@yahoo.com Va multumesc anticipat si va urez bafta ... (vezi toată discuția)
Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Admitere barou danielapetric danielapetric Imi puteti trimite si mie sintezele pentru examnul de admitere in barou, altele decat cele de la [EDITAT] la adresa alinapetric@yahoo.com? Multumesc mult si ... (vezi toată discuția)