Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere Barou 2008!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere Barou 2008!

Va rog sa-mi trimiteti si mie sintezele pentru examenul de admitere in barou....pe adresa eliza_pasat@yahoo.com.
Va multumesc.
Am primit sintezele.Multumesc.Spor la invatat tuturor!:D
buna. ai putea, te rog, sa-mi trimiti si mie sintezele in cauza pe mihaela_munteanu85@yahoo.com?merci.
tocmai ti le-am trimis eu..multa bafta
Salutare. Isi face cineva mila de mine si imi trimite si mie sintezele pentru admiterea in barou pe adresa mariusrotaru1984@yahoo.com? Va multumesc anticipat. Spor la invatat si bafta la examen.
buna, si eu doresc sintezele pentru admiterea in barou. Multumesc anticipat.Adresa botezatugelu@yahoo.com