avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 431 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... SINTEZE ADMITERE BAROU
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

SINTEZE ADMITERE BAROU

Buna ,
Va rog foarte mult sa imi trimiteti si mie sintezele de admitere in barou pe adresa : grigoreneluta@yahoo.com
Va multumesc anticipat si va urez bafta tuturor.

Cel mai recent răspuns: baietzika , utilizator 10:52, 27 Iulie 2011
Sper ca au ajuns si la tine sintezele...ti le-am trimis pe mail. Spor la invatat si bafta la examen.
Buna!
As dori si eu sinteze admitere Barou, te rog. e-mail: tania_1103@yahoo.com
multumesc
Tania ti le-am trimis eu. M-am uitat peste penal special si legislatia nu este la zi. Adica la unele nu sunt actualizari dupa 2006. Eu m-am lasat pagubasa de sinteze, mi le fac singura si macar sunt la zi si cu legislatia. Am observat ca unele subiecte sunt tratate mai mult decat superficial si cred ca dc inveti doar dupa ele trebuie sa ai noroc mare sa iei ex.Bafta la invatat!Mai am si eu o gramada de invatat si timpul e foarte scurt.
Buna!
As dori si eu sintezele de admitere pt.barou, te rog. e-mail: anuka_mariana@yahoo.com
multumesc mult
mi-ar placea si mie sa ma uit pe sintezele pt barou! Sunt curios sa vad despre ce anume este vorba! ionuroman@yahoo.com
Va multumesc mult!

Alte discuții în legătură

Sinteze admitere barou burito burito Va rog sa ma ajutati si pe mine sa obtin acele sinteze pentu admitere adresa mea este: oanammanta@yahoo.com Va multumesc tuturor ! Bafta multa! (vezi toată discuția)
Admitere barou danielapetric danielapetric Imi puteti trimite si mie sintezele pentru examnul de admitere in barou, altele decat cele de la [EDITAT] la adresa alinapetric@yahoo.com? Multumesc mult si ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2008! eliza_pasat eliza_pasat Va rog sa-mi trimiteti si mie sintezele pentru examenul de admitere in barou....pe adresa eliza_pasat@yahoo.com. Va multumesc. (vezi toată discuția)